Logo

Co robimy na Google Mapach dla Twojej Firmy

Poznaj nasze konkretne działania mające na celu poprawę prezentacji Twojej firmy na Google Maps. Odkryj to, czego jeszcze nie wiesz.

Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że wystarczającym działaniem dla promocji Twojej firmy jest jedynie jej umieszczenie na Google Maps. Jednakże, to może być niewystarczające.

Wprowadzenie mikroformatu Schema.org na Twojej stronie

Wprowadzamy na Twoją stronę ukryte mikroformaty Schema.org, które pozwalają Google lepiej zrozumieć, do jakiej lokalizacji odnosi się Twój biznes. Dzięki temu, wyszukiwarka może lepiej określić, jakie są zakresy cenowe, jakie usługi oferujesz, godziny pracy, dane kontaktowe oraz inne ważne informacje, w tym opinie klientów.

Zarządzanie profilem firmy na Google Maps

Oprócz pracy nad stroną internetową, zajmujemy się również bezpośrednio profilem Twojej firmy na Google Maps – poprawiamy i aktualizujemy informacje o firmie oraz oferowanych usługach. Aktywnie korzystamy również z możliwości dodawania na mapach informacji o promocjach, zniżkach czy nowych produktach.

Poprawa pozycji i rozpoznawalności firmy

Regularne zarządzanie profilem na Google Maps znacząco poprawia pozycję nie tylko samej strony internetowej firmy, ale także ma istotny wpływ na ogólną rozpoznawalność marki. To prowadzi do wzrostu liczby klientów i większej widoczności w sieci.

Powiązane usługi