Logo

Hybryd na kodzie: Locksmith Services

Strona Prime Locksmith w Las Vegas oferuje kompleksowe usługi ślusarskie, w tym dla samochodów, mieszkań, firm i w sytuacjach awaryjnych. Podkreśla niezawodność i bezpieczeństwo usług, które obejmują otwieranie zamków, wymianę kluczy i instalacje systemów wysokiego bezpieczeństwa. Strona zawiera także informacje o szerokim obszarze obsługi w Las Vegas, zapewniając szybką i solidną pomoc.

Aktualny stan projektu

W tym projekcie obecnie istnieje około 109 podstron. Projekt ten opiera się na hybrydowej technologii, gdzie do dodawania treści w części administracyjnej projektu wykorzystywany jest CMS WordPress w headless mode. Dane są dostarczane do front-endu napisanego w NextJS. Takie rozwiązanie pozwoliło klientowi zachować znajomy dla niego interfejs dodawania treści, jednocześnie unikając wszystkich wad WordPress, które utrudniają dobrą indeksację strony dla wyszukiwarek.

Migracja na nowoczesne technologie

Początkowo projekt został w całości stworzony w WordPress, ale w pewnym momencie podjęto decyzję o migracji na nowoczesne technologiczne rozwiązania. Dzięki naszej usłudze migracji, opisanej na naszym serwisie poświęconym indywidualny rozwiązaniom kodowym, udało się w pełni odtworzyć wcześniej stworzony design na WordPress, przy jednoczesnym znacznym poprawieniu prędkości wczytywania strony z 6-30 sekund na 1-3 sekundy. Ponadto, znacznie zwiększyła się wydajność strony, umożliwiając obsługę 20-30 równoczesnych żądań indeksacji przez Google w trybie wielowątkowym. Z uwagi na dużą ilość materiałów na stronie, migracja odbyła się płynnie etapami przez kilka miesięcy. Szczegółowy opis tego rozwiązania dostępny jest również na naszej stronie poświęconej niestandardowym rozwiązaniom kodowym.

Korzyści dla klienta

Dzięki takiemu podejściu udało się złagodzić obciążenie finansowe dla właściciela strony, rozłożąć płatności na kilka części, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu użytkowników strony przy przejściu na nową witrynę z wyników wyszukiwania, korzystając z funkcji przekierowań ze starych adresów stron na nowe. Dzięki lepszej organizacji strony i znaczącemu przyspieszeniu jej działania, użytkownicy teraz mają bardziej przyjemne doświadczenie podczas korzystania z witryny.

Optymalizacja dla wyszukiwarek

Poprawnie ustawione zostały SEO tytuły, opisy oraz alternatywne teksty. Oczywiście, jak w przypadku naszych innych projektów, wykorzystaliśmy mikrodane Schema.org, aby dokładnie określić działalność firmy na mapie Google oraz wskazać obszar działania firmy wraz z wymienieniem wszystkich świadczonych usług w mikrodanych. Szczególnie dla poszczególnych usług zastosowaliśmy rozwiązanie mikrodanych w formacie Service według standardu Schema.org, dzięki czemu poinformowaliśmy wyszukiwarki o każdej podstronie, o jakiej usłudze mowa, jej cenie i obszarze działania, a także opinie klientów o firmie w odniesieniu do danej usługi.

Zawartość w języku angielskim

Przed przekształceniem witryny wszystkie teksty w języku angielskim zostały napisane przez naszych specjalistów i dokładnie przeanalizowane pod kątem kluczowych fraz. Witryna została pierwotnie stworzona na WordPressie przez naszych specjalistów kilka lat temu, a wszystkie treści w języku angielskim zostały opracowane i dokładnie przeanalizowane pod kątem kluczowych fraz przed przeprowadzeniem renowacji witryny.

Zaawansowana technologia formularzy

Na tej stronie wykorzystujemy zaawansowaną technologię opartą na formularzach React, aby zapewnić lepszą dostępność wiadomości. Nasze rozwiązanie umożliwia niezawodne dostarczanie komunikatów, jednocześnie chroniąc przed spamowymi botami, co zwiększa poziom bezpieczeńwa. Więcej informacji o tej innowacyjnej technologii znajdziesz na naszej dedykowanej stronie internetowej poświęconej niestandardowym rozwiązaniom programistycznym (https://1fix.me/).

Projektowanie dla urządzeń mobilnych

Z uwagi na to, że usługi ślusarskie zazwyczaj są potrzebne niespodziewanie i pilnie, szczególna uwaga została poświęcona projektowaniu witryny pod kątem urządzeń mobilnych. Projekt został stworzony tak, aby umożliwić natychmiastowy kontakt z usługą, korzystając z jednej ręki, w której użytkownik trzyma telefon. Wystarczy dotknąć przycisku kontaktu, który znajduje się w dolnej części ekranu telefonu. Dodatkową funkcją jest dodanie na podstronach witryny mikrodanych, które umożliwiają odczytanie głosem krótkich tekstów dotyczących tytułów stron za pomocą usług Google. Umieściliśmy tam teksty dotyczące nazw usług, dzięki czemu użytkownik może nie tylko przeczytać nazwę usługi, ale także usłyszeć ją. Jest to nowa eksperymentalna funkcja Google, w której braliśmy udział w celu przetestowania technologii.

Wideo prezentujące wygląd strony internetowej oferującej usługi ślusarskie.

Powiązane usługi